אודות השירות

מאחורי אתר "עברתי" עומד רעיון פשוט להפליא – אין שום סיבה שבמאה ה-21, אדם או משפחה שעוברים דירה יצטרכו לשנות כתובת באופן סיזיפי – מקום אחר מקום, מוסד אחר מוסד, לשלוח מסמכים, לפקסס, לטלפן, לוודא שהגיע, להמתין דקות (או שעות) לנציגי שירות תוך האזנה למוזיקה מעצבנת ובעיקר – לבזבז המון המון זמן יקר. במיוחד בתקופה הלחוצה הזו שבה הדבר האחרון שיש לכם הוא זמן.

אנחנו בעד שינוי כתובת פשוט וקל – בלי לבזבז זמן ובלי לצאת מהמזגן אז פיתחנו מערכת אינטרנטית חכמה ומאובטחת שנותנת מענה מדויק ומאפשרת לכם לעבור דירה בראש שקט מבלי להתעסק בבירוקרטיה של עדכון הכתובת.


לחצו


איך זה בדיוק עובד?

אתר "עברתי" מקושר לעשרות רבות של חברות ומוסדות.

בין היתר "עברתי" מקושר לחברות הטלפונים, התקשורת, האינטרנט, הביטוח, הבנקים, האוניברסיטאות, כביש 6, מועדוני הלקוחות הגדולים ולמעשה – כל מקום שבו יש לכם חשבון וששולח אליכם דואר.

כשאתם נרשמים לאתר "עברתי", אתם מסמנים את כל הגופים שברצונכם לעדכן ומזינים פרטים למערכת המאובטחת שלנו, הכוללים את כתובתכם הישנה והחדשה, פרטי זיהוי שונים, מסמכים נדרשים וחתימה אלקטרונית. לוקח חמש דקות, בבית מול המחשב ואתם יכולים לשים את הבלגן מאחוריכם.

מכאן – המערכת האוטומטית שלנו לוקחת את העניינים לידיים ושולחת בשמכם בקשה לשינוי כתובת לכל אחד מהמוסדות עם המסמכים שהם דורשים. צוות הבקרה שלנו מנהל מעקב מדוקדק והסטטיסטיקה שלנו מלמדת שהרוב המכריע של הבקשות מתקבל ומתעדכן מהר ורק במקרים בודדים נדרש משלוח חוזר של הבקשה.

ברגע שהכתובת מתעדכנת, כל גוף יוצר איתכם קשר ומודיע לכם שכתובתכם התעדכנה אצלו.

אנחנו מלווים אתכם לאורך התהליך עם עדכוני סטטוס שיעזרו לכם לעקוב ולסמן באילו ארגונים הכתובת כבר מעודכנת.
שימו לב! האחריות לשינוי הכתובת ואישור השינוי בפועל הוא של הארגונים עצמם שיוצרים קשר ישיר מולכם.

כמה דברים שחשוב לדעת:

  • השירות של "עברתי" עולה 69 שקלים לאדם, או 89 שקלים למשפחה. הלקוחות שלנו אומרים שמדובר בסכום פעוט, בהתחשב בחיסכון בזמן ובעצבים, במסגרת ההוצאות הכוללות של מעבר הדירה.
  • הפרטים שלכם נשמרים תחת פרוטוקולי האבטחה המחמירים ביותר ונעשה בהם שימוש אך ורק לצורך עידכון כתובתכם במקומות שביקשתם. לאחר שלושה חודשים, הפרטים נמחקים.
    במהלך שלושת החודשים הללו, אתם יכולים לבקש מאיתנו לעדכן גופים נוספים, אם במקרה שכחתם בבקשה הראשונית.
    כדי לשנות כתובת במשרדי הממשלה, עליכם לבצע עדכון מען במשרד הפנים. לשמחתנו, גם כאן כבר לא חייבים לצאת המבית ולעמוד בתור – ניתן לבצע שינוי מען באינטרנט באתר רשות האוכלוסין.
  • שירות "עקוב אחריי" של דואר ישראל מאפשר לדואר לעקוב אחריכם לכתובת החדשה למשך מספר חודשים. כך תקבלו לכתובתכם החדשה את המכתבים מארגונים שלא עדכנתם.
    אבל… השרות של הדואר אינו מעדכן את כתובתכם ורוב חברות האשראי, הבנקים וחברות התקשורת כלל לא שולחים את הדואר שלהם עם דואר ישראל והוא ממשיך להגיע לכתובת הקודמת כך שעדיין תצטרכו לפנות אחד אחד לכולם ולעדכן את הכתובת.

אנחנו מתגאים ביכולת שלנו לעזור לעוברים דירה, מדפיסים ותולים אצלנו במשרדים כל אימייל שבו קוראים לנו "מצילי חיים" או "הצלתם את השפיות שלנו".

גם אתם עוברים דירה? אנחנו כאן בשבילכם!

בדיקת סטטוס בקשה

רשמו את כתובת הדוא"ל שלכם ונשלח לכם מיידית עדכון!

דילוג לתוכן