עדכון החלפת רכב

החלפתם או מכרתם את האוטו? מזל טוב!
אם יש לכם מנוי בכביש 6, הנתיב המהיר, פנגו, כרטיסי תדלוק ועוד כדאי שתעדכנו אותם כדי שלא תחויבו בגין נסיעות/חניות שאינן שלכם.

איך זה עובד? ממלאים את הטופס, בוחרים את מי לעדכן ומשלמים 29 שקלים בלבד ואנחנו נשלח בשמכם את הפנייה למוקדי השירות.  מברוק על האוטו!

תשובות לשאלות נפוצות

מה נותן לי השירות עברתי שינוי רכב? איך זה עובד?

באמצעות השירות שלנו תחסכו זמן בכל פעולה שתרצו לבצע כגון: שינוי רכב, עדכון פרטי רכב, החלפת רכב, עדכון רכבים, הסרת רכב, עדכון רכב מול כל אחד מנתוני השירות הנתמכים בשירות.
במקום להתחבר לאיזור האישי של כל חברה ו/או להמתין על הקו בשיחת טלפון למוקד שירות הלקוחות אתם מעדכנים את כל החברות ב 2 דקות מזמנכם.

את מי אתם מעדכנים עבורי?

אנו מבצעים את הפנייה לצורך החלפת/שינוי/הסרת רכב לשירות הלקוחות של הנתיב המהיר, פנגו, סלופארק, כביש 6 חוצה צפון, כביש 6 ומנהרות הכרמל. כרטיסי תדלוק - ספידומט, דלק, פאמפי וחברת איתורן

איך אדע שהשינוי/עדכון רכב שביקשתי התבצע?

מוקדי שירות הלקוחות של החברות השונות יאשרו את השינוי שביקשתם במייל או בסמס אל הנייד שלכם.
כמו כן, תוכלו להתחבר לאזור האישי של כל חברה ולראות זאת בעצמכם.

מכרתי את האוטו ולא קניתי אחר - האם תוכלו לטפל בהסרת רכב?

כמובן. אם רק מכרתם את האוטו מבלי לקנות אוטו אחר הרי שתרצו לבצע הסרת רכב בפנגו ו/או בחברות האחרות בהן יש לכם מנוי כמו כביש 6, סלופארק, ספידומט וכו'

האם השירות קשור להחלפת מספר רכב?

כן, בהחלט! אם החלפתם את מספר הרכב הרי שהחלפתם את האוטו שלכם לרכב אחר. השירות מאפשר לכם לבצע החלפת מספר רכב בסלופארק, איתורן, פנגו, הנתיב המהיר, דלק, מנהרות הכרמל, כביש 6 וכביש 6 חוצה צפון

תוך כמה זמן אקבל תשובה כי השינוי בוצע?

בדרך כלל העדכון יבוצע תוך 2 ימי עסקים ולרוב עוד באותו היום

האם אתם קשורים למשרד הרישוי?

לא. לאתר עברתי אין כל קשר למשרד הרישוי. אנו מספקים שירות פרטי המאפשר לכל לקוח ליידע מספר רב של ספקים בבת אחת על החלפת הרכב שביצעו.

אפשר לבצע דרככם העברת בעלות?

לא. אין לנו כל קשר למשרד הרישוי ו/או דואר ישראל. יש לבצע העברת בעלות לרכב באחד מסניפי דואר ישראל.

בדיקת סטטוס בקשה

רשמו את כתובת הדוא"ל שלכם ונשלח לכם מיידית עדכון!

דילוג לתוכן