השקעתם כמעט חודש בבחירת הדירה הבאה להשכרה או כמה חודשים בקנייה של הנכס. בחרתם כבר את הריהוט שיעבור עמכם מהדירה הקודמת וכעת מגיע שלב האריזות ובחירת חברת ההובלה שלכם. אתם זוכרים את האתגר הזה גם משנים קודמות. מובילים שקובעים ולא מגיעים, איחורים או רהיט חשוב שנשבר. לא מזמן, עלתה בכל אתר חדשות בישראל הידיעה המצערת על פסנתר בשווי עצום שנשבר במהלך ההובלה. לא נעים.

למרבה המזל, שירות טכנולוגי חדשני פותר בשיטת המכרז את הקושי הכרוך באיתור מוביל מומלץ באזור שלכם, שפנוי בתאריך שבו אתם רוצים לבצע את ההובלה. אתר חדש בשם "גט מובינג" מאפשר לכם להזין את הכתובות של הנכס שאתם עוזבים ואת הכתובת של הדירה אליה אתם מתכוונים לעבור. לאחר מכן תוכלו להזמין את כמות הכבודה שעוברת אתכם, לציין אם יש פסנתר, מקרר או חפצים כבדים נוספים, לעדכן את הקומות מהן יורדת הכבודה ואליה היא תגיע ועוד פרטים נוספים. כל הנתונים הללו מגיעים לחברות הובלה שונות שמעניקות לכם הצעת מחיר סופית להובלה. >> כנסו לפתוח מכרז הובלה ולמצוא מוביל מומלץ


בוחרים את החברה שלכם

אחרי שהעליתם את הפרטים מתחילות להגיע ההצעות. אתם יכולים לראות לא רק מי החברה שנתנה לכם את הצעת המחיר, אלא גם את הביקורות שכתבו עליה משפחות שהעבירו את הדירה בחודשים האחרונים באמצעות אותה חברה. תוכלו לדעת האם השירות שקבלו היה אדיב ואיכותי, אם נשבר דבר מה והאם החברה עמדה בכל ההתחייבויות שלה.

לאחר שבחרתם חברה תוכלו לחתום בתוך האתר על הסכם הובלה ולדעת שביום ובשעה היעודה, המוביל שלכם יגיע אליכם לדירה ויתחיל לבצע את ההובלה. תחום זה, שעד כה היה מבלבל ולא מוסדר הופך להיות כל כך פשוט. ממש כמו הזמנה של ארוחה ממסעדה או הזמנת מונית בלחיצת כפתור.

כמה משלמים על השירות

החדשות הטובות ביותר הן שהשירות הזה לא עולה לכם אגורה. חברות ההובלה הן אלה שמשלמות על הפרסום באתר ועל ההשתתפות במכרז. מלבד שירותי ההובלה עצמם, ישנם עוד מגוון רחב של שירותים המתאימים למשפחות או עסקים שעוברים לכתובת אחרת. שירותים כמו שירותי אחסנה של הכבודה, הובלה באמצעות מנוף, אריזה ואפילו תמצאו באתר חנות לרכישת חומרי האריזה עצמם כולל קרטונים, ניילון פצפצים וסרט דביק במחירים אטרקטיביים. כל השירותים הללו נמצאים באתר ידידותי להפליא המתאים למעבר דירה מכל נקודה בארץ לכל נקודה אחרת.

האתר, היחידי בארץ שבו ניתן לפתוח מכרז הובלה בזמן אמת, הוקם מתוך חזון ברור: להפוך את תחום ההובלות לקל ופשוט הן עבור המובילים עצמם והן עבור המשפחות המזמינות את השירות. מי שחי בדירה שכורה ועובר כל שנה, יוכל ליהנות ממנו שבעתיים ומי שצריך הזמנה פעם בכמה שנים יוכל אף הוא לחסוך זמן רב. שמרו את האתר הזה ברשימת האתרים המועדפים שלכם וכך תמצאו אותו בקלות בפעם הבאה שתעברו דירה.

בדיקת סטטוס בקשה

רשמו את כתובת הדוא"ל שלכם ונשלח לכם מיידית עדכון!

דילוג לתוכן