מברשת לצביעת קירות

כניסה לדירה חדשה היא אירוע שמייצר התרגשות רבה וגם לא מעט ציפיות. לא משנה אם מדובר בבניין חדש לגמרי ובדירה שאף אחד לא חי בה אף פעם או בדירה ששימשה אנשים אחרים במשך כך וכך שנים, אנחנו תמיד מקווים ומאמינים שהמעבר ישדרג את החיים שלנו בכל המובנים – או כדברי הפתגם הידוע, משנה מקום משנה מזל.

על-מנת שהדירה החדשה באמת תאיר לנו פנים, כדאי מאוד בחלק גדול מהמקרים גם לצבוע אותה – ובפרט במצבים הבאים.

קירות מלוכלכים או ישנים

כשנכנסים לדירה שכבר חיו בה אנשים, יש סיכוי גבוה שהקירות יהיו מלוכלכים, אולי אפילו סדוקים ובכל מקרה כאלה שמקנים למקום אופי מיושן – גם כשקונים נכס וגם כשעוברים לדירה שמוצעת בשכירות. במקרה כזה, צביעת כל הדירה מקנה לה את המראה המרשים הרצוי מבחינתנו, בלי שהנכס ייראה מוזנח.

בנוסף, עצם צביעת הקירות, ובמידת הצורך גם התקרות, המשקופים וכו', הופכת את הבית למקום נעים הרבה יותר. כשהקירות נקיים וצבועים, המוטיבציה לשמור על הדירה גבוהה יותר, ולכן האווירה החיובית תישאר זמן רב.

להביא לידי ביטוי את האישיות הייחודית שלנו

צביעת דירות היא דרך נהדרת להעניק להן אישיות של ממש. אנחנו חיים בעידן של שפע אפשרויות וגם של מודעות גבוהה לכך שכדאי מאוד להביא את עצמנו לידי ביטוי בשלל דרכים – ובהן העיצוב של המקום שבו אנחנו חיים. בנוסף יש כיום קשת רחבה מאוד של צבעים וגוונים ואפקטים שונים, וכדאי לנצל אותה כדי ליצור קירות ודירה שמתאימים באופן מושלם לאישיות שלנו ולהעדפות שלנו.

בהתאם גם צביעת דירה חדשה הוא רעיון מצוין. המפרט הסטנדרטי של רוב חברות הבנייה כולל קירות לבנים, שיכולים כמובן להיות יפים, אבל אם רוצים מראה מקורי ומעניין יותר, כדאי להזמין אנשי מקצוע לקראת הכניסה לדירה כך שהיא תהיה באמת שלנו ועבורנו.

נוחות מרבית ומחיר נוח

בפרק הזמן לפני הכניסה לדירה, וכשהבית עדיין ריק מכל החפצים, הרהיטים והציוד שלנו, קל יותר לצבוע את הנכס. החיסכון בזמן מתורגם מן הסתם גם לחיסכון במחיר ולכן קל יותר למצוא צבעי מקצועי שיבצע את המלאכה בעלות סבירה ואפילו נמוכה.

אופציה נוספת היא כמובן לצבוע את הדירה בכוחות עצמנו. יש בכך סיפוק רב, אבל בדרך כלל לקראת המעבר ישנן שלל מטלות והעומס גדול, ולכן את הצביעה כדאי להשאיר למומחה בתחום – וכך גם לדעת בוודאות שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת.

איך להוזיל את עלות הצביעה?

כניסה לדירה חדשה כרוכה בלא מעט הוצאות, ולכן ישנה התלבטות אם להשקיע גם בצביעה מקצועית. כדאי לדעת שמדובר בתחום תחרותי מאוד, ולכן אם משקיעים מעט זמן בעריכת סקר שוק ניתן למצוא לא מעט אופציות של צביעת דירה במחיר מוזל. מומלץ לבקש לראות עבודות קודמות ו/או לקבל המלצות מלקוחות – כדי לבחור בראש שקט חברת צביעה שתיצור דירה מרשימה במיוחד.

צריכים לצבוע את הדירה? הזמינו צבעי: https://www.home-painting.co.il

בדיקת סטטוס בקשה

רשמו את כתובת הדוא"ל שלכם ונשלח לכם מיידית עדכון!

דילוג לתוכן